top of page

Niesamowity Collageneer®


Jak zapewne już wiecie, w produktach Mayka Skincare używamy jedynie składników pochodzenia roślinnego. Nie znaczy to jednak, że są one mniej efektywne w porównaniu z tymi, które w składzie zawierają np. kolagen pochodzenia zwierzęcego. Specjalnie na potrzeby naszych Wegańskich, Naturalnych, Aktywnych Kosmetyków odnaleźliśmy i sprowadziliśmy ten niezwykły, botaniczny, opatentowany ekstrakt. Czym jest Collageneer® i dlaczego tak idealnie pasuje do naszych produktów? Jest to aktywny składnik ujędrniający, uelastyczniający i przeciwzmarszczkowy produkowany w jedynym miejscu na Świecie- we francuskim Laboratoires Expanscience. Collageneer® to w pełni naturalny ekstrakt z ziaren łubinu białego, w oleju słonecznikowym, stabilizowany naturalną Witaminą E. Produkowany opatentowaną metodą bez użycia zbędnych konserwantów i syntetycznych dodatków.

Składnik ten wpływa na zmniejszenie liczby zmarszczek oraz spowolnienie procesu starzenia się skóry. Testy In-vitro wykazały, że pobudzone przez Collageneer® fibroblasty przyczyniły się do wzrostu zawartości oraz jakości kolagenu w skórze. Zaobserwowano również poprawę elastyczności i napięcia skóry. W ciągu 72 godzinnej kuracji z zastosowaniem lupeolu, produkcja kolagenu typu I zwiększyła się aż o 46%, natomiast w testach In-vivo aż 92% badanych zaobserwowało znaczne zwiększenie jędrności skóry po używaniu kremu z Collageneerem® przez 89 dni.

Korzystaj ze wspaniałych właściwości Collageneeru® zawartego w naszych produktach: Krem do twarzy- Vitamin C Collagen Boost Krem do twarzy- Anti Wrinkle Q10 Boost Krem do twarzy- Moisture Boost Krem do okolic oczu- Magic Eyes Krem do rąk- Repairing Hand Cream

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page