top of page

Niesamowity Collageneer®


Jak zapewne już wiecie, w produktach Mayka Skincare używamy jedynie składników pochodzenia roślinnego. Nie znaczy to jednak, że są one mniej efektywne w porównaniu z tymi, które w składzie zawierają np. kolagen pochodzenia zwierzęcego. Specjalnie na potrzeby naszych Wegańskich, Naturalnych, Aktywnych Kosmetyków odnaleźliśmy i sprowadziliśmy ten niezwykły, botaniczny, opatentowany ekstrakt. Czym jest Collageneer® i dlaczego tak idealnie pasuje do naszych produktów? Jest to aktywny składnik ujędrniający, uelastyczniający i przeciwzmarszczkowy produkowany w jedynym miejscu na Świecie- we francuskim Laboratoires Expanscience. Collageneer® to w pełni naturalny ekstrakt z ziaren łubinu białego, w oleju słonecznikowym, stabilizowany naturalną Witaminą E. Produkowany opatentowaną metodą bez użycia zbędnych konserwantów i syntetycznych dodatków.

Składnik ten wpływa na zmniejszenie liczby zmarszczek oraz spowolnienie procesu starzenia się skóry. Testy In-vitro wykazały, że pobudzone przez Collageneer® fibroblasty przyczyniły się do wzrostu zawartości oraz jakości kolagenu w skórze. Zaobserwowano również poprawę elastyczności i napięcia skóry. W ciągu 72 godzinnej kuracji z zastosowaniem lupeolu, produkcja kolagenu typu I zwiększyła się aż o 46%, natomiast w testach In-vivo aż 92% badanych zaobserwowało znaczne zwiększenie jędrności skóry po używaniu kremu z Collageneerem® przez 89 dni.

Korzystaj ze wspaniałych właściwości Collageneeru® zawartego w naszych produktach: Krem do twarzy- Vitamin C Collagen Boost Krem do twarzy- Anti Wrinkle Q10 Boost Krem do twarzy- Moisture Boost Krem do okolic oczu- Magic Eyes Krem do rąk- Repairing Hand Cream

Featured Posts
No posts published in this language yet
Once posts are published, you’ll see them here.
Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page